Druga porażka z rzędu

We wczorajszym spotkaniu przegraliśmy na własnym stadionie z drużyną Górnika Sosnowiec 1:2. Honorową bramkę dla Ostoi zdobył Zbigniew Kocot. Druga porażka z rzędu naszego zespołu po raz kolejny po słabej grze. Warunki do gry były dzisiaj bardzo ciężkie, na naszym boisku zalegała woda. Mimo tego, optymalną przewagę miała nasza drużyna, częściej gościliśmy pod bramką gości niestety nie wykorzystywaliśmy dobrych okazji m.in Fabian Pizun oraz Robert Sierka. Górnik pierwszą akcję stworzył dopiero w 20 minucie co od razu zakończyło się bramką, w polu karnym Tomek Koniorczyk fauluje zawodnika z Sosnowca i goście wykorzystują jedenastkę. Po tej bramce nasza drużyna nieco siadła i goście stworzyli jeszcze 2 dobre okazje ale Dawid Barteczka skutecznie interweniował. W końcówce pierwszej połowy mamy rzut rożny, dobre dośrodkowanie i Zbigniew Kocot silnym strzałem głową doprowadza do remisu. Do przerwy 1:1. Po zmianie stron znowu Ostoja miała przewagę, ale poza kilkoma akcjami nic z niej nie wynikało. A Górnik znowu nie grał nic, lecz straciliśmy w środku boiska piłką poszła kontra i napastnik gości umieszcza piłkę w siatce. Do końca meczu biliśmy głową w mur, graliśmy zupełnie bez pomysłu i ze zbyt małym zaangażowaniem w grę ofensywną. A Górnik często kontrował i miał kilka dobrych okazji, lecz ich nie wykorzystał. Koniec meczu i wynik 1:2. Jest to już drugie spotkanie w którym gramy słabo, coś się niestety zacięło w naszej drużynie. Mieliśmy okazję do odskoczenia Górnikowi w tabeli a tak mamy 3 punktową stratę i 7 miejsce w tabeli. Trzeba popracować nad sobą bo nasza gra nie napawa optymizmem. Trenujemy w tym tygodniu w piątek o 18:00.