Fatalna postawa Ostoi w dwóch ostatnich spotkaniach

Niestety fatalna passa Ostoi trwa, przegraliśmy dwa ostatnie mecze. Pierwszy ze Skalniakiem Kroczyce aż 0:4 a drugi z liderem czyli rezerwami Zagłębia Sosnowiec 6:2. O ile porażkę w spotkaniu z liderem można jeszcze przeboleć, to jednak porażka z niżej notowanym Skalniakiem i to w dodatku u siebie 0:4 przynosi nam wstyd. Coś pękło w naszym zespole, ponieważ wiosna jest fatalna w naszym wykonaniu Wydaje mi sie, że meczu z Czeladzią u siebie gdzie straciliśmy gola dającego wygraną CKS-owi w 90 minucie, straciliśmy szansę na dogonienie czołówki tabeli i to był moment w którym nasza gra zaczęła wyglądać kiepsko. Do końca sezonu zostały nam jeszcze 3 mecze i zamiast piąć się w górę tabeli możemy spaść jeszcze o jedno miejsce, ponieważ przez nasze ostatnie fatalne wyniki po piętach zaczęła nam deptać Zgoda Byczyna. Musimy Panowie dograć do końca ten sezon z ambicją, bo ostatnio każdy z nas przychodzi na mecz tylko po to by go odhaczyć i wrócić do domu, nie ma w nas żadnej woli walki, zaciętości piłkarskiej. Mamy do zdobycia jeszcze 9 cennych punktów, ale musimy pokazać charakter , bo umiejętności posiadamy tylko zatraciliśmy gdzieś umiejętność pokazania ich na boisku. Następny mecz gramy w SOBOTĘ o 11:00 u siebie z Błękitnymi Sarnów.