Fatalna postawa Ostoi w pierwszym sparingu

We wczorajszym meczu sparingowym ulegliśmy Pogoni Ruda Śląska aż 1:5. Bramkę dla naszego zespołu zdobył Dominik Leszczyński. Niestety zagraliśmy słabo w tym spotkaniu, przeciwnik był zdecydowanie lepszy, grał dużo piłką szybko wymieniając między sobą podania. Nasz zespół niestety był w tym spotkaniu bardzo zagubiony, dodatkowo graliśmy w nieco eksperymentalnym składzie, brakowało  kilku podstawowych zawodników. Mieliśmy co prawda kilka fajnych zagrań, lecz niestety były to jedynie małe przebłyski. Praktycznie wszystkie 5 bramek straconych to były prezenty naszych zawodników podarowane zespołowi z Rudy Śląskiej. Musimy zdecydowanie popracować mocniej w tym okresie przygotowawczym, żeby uniknąć kolejnych kompromitacji w meczach sparingowych i tym bardziej w ligowych.

Bramkarz : Mateusz Syrek

Obrona: Michał Guzik, Damian Opoka, Kacper Stefański, Testowany Zawodnik 1