Klęska w pierwszy meczu

W sobotnim spotkaniu inaugurującym sezon A Klasy przegraliśmy w Preczowie z drużyną KP Sarnów aż 5:0. Początek tego spotkania nie zapowiadał takiego obrotu spraw, ponieważ Ostoja przeważała. Mieliśmy 3 dogodne okazje do objęcia prowadzenia ale niestety ich nie wykorzystaliśmy. Sarnów w międzyczasie miał jedną świetną sytuację w sytuacji sam na sam z napastnikiem gospodarzy górą był nasz bramkarz. Jednak w 16 minucie tracimy bramkę, wrzutka w nasze pole karne na długi róg, zawodnik Sarnowa urywa się naszemu pomocnikowi i precyzyjnym strzałem tuż przy słupku umieszcza piłkę w siatce. Po tej bramce gra się wyrównała, ale to my posiadaliśmy optyczną przewagę, z której niestety nic nie wynikało a na dodatek przez to nadzialiśmy się na dwie kontry które zakończyły się kolejnymi bramkami dla Sarnowa. Do przerwy 3:0 dla gospodarzy. Na drugą połowę wyszliśmy bojowo, lecz Sarnów szybko upuścił z nas powietrze zdobywając 2 bramki. Wynik mógł być wyższy ale kilka razy dobrymi interwencjami popisał się nasz bramkarz. Wynik końcowy 5:0. Musimy wyciągnąć wnioski z tego spotkania, aby uniknąć podobnych kompromitacji w następnych kolejkach. Mam nadzieje, że ten kubeł zimnej wody podziała na nas skutecznie.