Kompromitująca porażka na koniec rundy jesiennej

W ostatnim meczu rundy jesiennej przegraliśmy w meczu wyjazdowym z drużyną Zgody Byczyna 3:0. Niestety zakończenie tej rundy było fatalne w naszym wykonaniu. Początek spotkania nie wskazywał, że ten mecz przegramy mieliśmy kilka świetnych okazji m.in strzał w poprzeczkę Artura Opeldusa, minimalnie chybiony strzał do pustej bramki zza szesnastki Kamila Opoki, czy uderzenie Zbyszka Kocota które minimalnie minęło prawy słupek bramki. Gospodarze też odpowiadali kontrami, ale one nie były skuteczne. Po 30 minutach jednak ataki Zgody były groźniejsze czego efektem była stracona przez nas bramka, po zaskoczenie naszej defensywy. Do przerwy 1:0 dla Zgody. Po zmianie stron coraz groźniejsi byli gospodarze, nasi zawodnicy oczekiwali już chyba tylko i wyłącznie na końcowy gwizdek i zakończenie rundy. Nie pokazaliśmy nic w tym meczu, graliśmy zupełnie bez pomysłu. Gospodarze może ustępowali nam technicznie, ale im w przeciwieństwie do nas zależało na 3 punktach i grali z ogromnym zaangażowaniem i prostymi środkami zdobyli jeszcze 2 bramki. Porażka ta na pewno boli i ostatecznie pu rundzie jesiennej zajmujemy 7 miejsce w tabeli i mamy jeden mecz zaległy. Miejsce jest dobre mimo wszystko ale nasz zespół stać na zdecydowanie więcej co pokazaliśmy na początku sezonu, gdzie byliśmy ciągle w ścisłej czołówce tabeli. Musimy teraz zregenerować siły i mocno pracować w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej.