Łagisza za mocna

W dzisiejszym sparingu rozegranym w Będzinie przegraliśmy z reprezentantem ligi okręgowej SKS Łagisza 6:3. Bramki dla Ostoi zdobyli: Mateusz Mzyk, Sebastian Gruszka oraz Zbyszek Kocot. Ostoja w dzisiejszym spotkaniu niestety nie pokazała tego co w poprzednim sparingu. Spowodowane było również to tym, że przeciwnik był zdecydowanie bardziej wymagający. Ale to na pewno nie jest wytłumaczeniem, ponieważ brakowało tej waleczności, nasz zespół nie pokazywał się do grania, odpuszczaliśmy krycie przeciwnika i mieliśmy problemy z grą defensywną. Mieliśmy co prawda kilka przebłysków ale niestety to było za mało. Do przerwy straciliśmy 3 bramki, które można powiedzieć że sprezentowaliśmy je gospodarzom. Po przerwie zagraliśmy już nieco lepiej, ale nie uniknęliśmy dodatkowych trzech straconych bramek. Na małe pocieszenie udało nam się zdobyć 3 bramki, po ciekawych akcjach. Ale patrząc na całokształt nie możemy być zadowoleni z naszej gry w tym sparingu i musimy wyciągnąć wnioski na przyszłość.