Ostoja gromi w sparingu

W dzisiejszym sparingu rozegranym w Dąbrowie Górniczej, pokonaliśmy drużynę KS-u Mydlice aż 12:0. Bramki dla Ostoi zdobyli: 6 Kuba Machura 3 Kamil Opoka 2 Dariusz Wróbel 1 Piotr Syrek. Niestety przeciwnik nie zawiesił nam dzisiaj wysoko poprzeczki, Ostoja z łatwością uzyskała przewagę i kontrolowaliśmy mecz przez 90 minut. Bramkarze praktycznie byli dzisiaj bezrobotni. Wynik mógł być jeszcze bardziej okazały, ponieważ kilka dobrych sytuacji zmarnowaliśmy. Wynik jest wysoki, ale wydaje mi się, że powinniśmy podejść do niego z dystansem, ponieważ z mocniejszym rywalem nie pójdzie nam już na pewno tak łatwo. A okazję do sprawdzenia się na tle mocnego rywala będziemy mieć we wtorek, ponieważ gramy sparing z IV ligowym MKS-em Myszków.

Ostoja rozpoczęła mecz w następującym składzie:

Bramkarz: Piotr Syrek

Obrona: Adrian Król, Adrian Gruszka, Damian Opoka, Testowany Zawodnik 1

Pomoc: Kamil Opoka, Oskar Karcz, Robert Sierka, Testowany Zawodnik 2

Atak: Kuba Machura, Sebastian Gruszka

W II połowie na boisku pojawili się: Mateusz Syrek, Dariusz Wróbel i Mateusz Świeboda.