Ostoja- KS Gminy Psary 4:2

W sobotnim spotkaniu pokonaliśmy na własnym stadionie drużynę Gminy Psary 4:2. Bramki dla Ostoi zdobyli: 2 Rafał Majchrowski 1 Łukasz Szczygieł, Jakub Machura. Od początku spotkania było widać że nasz zespół chciał zmazać plamę po ostatnich słabych występach. Szybko ruszyliśmy do ataków i zdominowaliśmy przeciwnika. W 10 minucie objęliśmy prowadzenie, dośrodkowanie z prawego skrzydła i do piłki najwyżej wyskakuje Łukasz Szczygieł, który precyzyjnym strzałem głową wyprowadza nasz zespół na prowadzenie. 8 minut później podwyższamy prowadzenie za sprawą Jakuba Machury, który wykończył dobrą zespołową akcję. Goście w tym czasie ograniczyli się do kilku niegroźnych kontrataków. W 27 minucie Rafał Majchrowski popisuje się indywidualnym rajdem lewą stroną i prowadzimy już 3:0. Niestety po tej bramce w nasze szeregi wkradło się rozluźnienie i w 34 minucie tracimy bramkę. Na szczęście w 43 minucie ponownie Rafał Majchrowski wpisuje się na listę strzelców i do przerwy prowadzimy 4:1. Niestety druga połowa juz nie była tak dobra w naszym wykonaniu jak pierwsza. Co prawda mieliśmy kilka groźnych akcji ale już nie byliśmy tak skuteczni a i goście z Gminy Psary też częściej dochodzili do głosu. W 87 minucie tracimy niestety bramkę z rzutu wolnego. Końcowy wynik 4:2 dla Ostoi.

Spotkanie rozpoczęliśmy w następującym składzie: Bramkarz: Jakub Surowiec Obrona: Paweł Jędyk, Wojciech Błaszczyk, Łukasz Szczygieł, Tomasz Niedziela Pomoc: Daniel Wieczorek, Robert Sierka, Mateusz Mzyk, Rafał Majchrowski Atak: Artur Opeldus, Jakub Machura

Zmiany: Dominik Leszczyński za Artura Opeldusa, Dominik Opeldus za Daniela Wieczorka, Kamil Opoka za Jakuba Machurę, Kamil Kopecki za Roberta Sierkę

W rezerwie pozostali: Mateusz Syrek, Sebastian Gruszka, Kacper Stefański