Ostoja pokonujeTęczę w sparingu

W dzisiejszym sparingu rozegranym na własnym stadionie pokonaliśmy występująca w lidze okręgowej Tęczę Błedów 3:1. Bramki dla Ostoi zdobyli: Kuba Machura, Dominik Leszczyński oraz Sebastian Gruszka. W końcu udało nam się rozegrać dobry sparing. Na tle drużyny, w której występowali zawodnicy z przeszłością w wyższych ligach w tym ekstraklasie wypadliśmy naprawdę przyzwoicie. Mecz był podzielony na 3 części po 35 minut. Pierwsza część meczu to przewaga z gry drużyny Tęczy ale nasz zespół bardzo mądrze grał w obronie czego efektem była w zasadzie jedna groźna akcja gości. W drugiej części to nasz zespół przejął nieco inicjatyw i udało nam się zdobyć  dwie bramki, po bardzo ładnych zespołowych akcjach. Trzecia część to już bardzo wyrównana gra w której zarówno Ostoja jak i Tęcza zdobyła bramki. Wynik na pewno może napawać optymizmem ale musimy dalej ciężko pracować i pokazać się z równie dobrej strony w lidze. Ostoja wystąpiła w następującym składzie: Bramkarz: Mateusz Syrek Obrona: Paweł Jędyk, Łukasz Szczygieł, Tomasz Niedziela, Kamil Opoka Pomoc: Daniel Wieczorek. Zbyszek Kocot, Mateusz Mzyk, Rafał Majchrowski Atak: Kuba Machura, Dominik Leszczyński  W dalszej części meczu na boisku pojawili się: Kacper Stefański, Bartek Woźniakowski, Sebastian Gruszka oraz 7 testowanych zawodników. Następny trening już jutro o 19:00 na naszym stadionie.