Ostoja wraca ze Strzemieszyc z 3 punktami

W sobotnim wyjazdowym spotkaniu Ostoja pewnie pokonała Promień Strzemieszyce Małe 4:0. Bramki dla Ostoi zdobyli 2 Patryk Chromy oraz 2 Dominik Leszczyński. Pewna wygrana naszej drużyny, przez całe spotkanie kontrolowaliśmy jego przebieg. Gospodarze byli drużyną zdecydowanie słabszą technicznie niż nasz zespół, ich akcje polegały na wybijaniu piłki do przodu i kopanie naszych zawodników po nogach. Ostoja dosyć szybko wyszła na prowadzenie a autorem bramki Patryk Chromy, który popisał się ładną indywidualną akcją wkręcając w ziemie obrońcę i wychodząc sam na sam umieścił piłkę w siatce. Dalsza część pierwszej połowy to nasza dominacja, stwarzaliśmy sobie dogodne sytuacje bramkowe jednak je marnowaliśmy m.in Patryk Chromy oraz Artur Opeldus. Promień zagroził nam dwa razy po zagraniach z rzutu rożnego. Do przerwy 1:0 dla Ostoi. Po zmianie stron szybko zdobyliśmy drugą bramkę a jej autorem ponownie Patryk Chromy, który wykorzystał dobre prostopadłe podanie. Kolejne dwie bramki zdobył Dominik Leszczyński, który pojawił się na boisku w 65 minucie. Oprócz tego mieliśmy kolejnych kilka dobrych sytuacji m.in strzał Fabiana Pizuna w poprzeczkę z rzutu wolnego. Sama nasza gra wyglądała przyzwoicie, zabrakło z pewnością skuteczności ponieważ powinniśmy zdobyć kilka bramek więcej. Przeciwnik pozwalał nam bardzo dużo w tym spotkaniu. Następny mecz będzie prawdziwym sprawdzianem dla naszego zespołu, ponieważ przyjedzie do nas CKS Czeladź, który walczy o awans. W tym tygodniu trenujemy we WTOREK o 18:00 oraz PIĄTEK o 17:00.