Ostoja zwycięża w turnieju halowym w Siemianowicach Śląskich

W dniu wczorajszym wystąpiliśmy w I Halowym Memoriale Piłki Nożnej Seniorów o Puchar Imienia Jerzego Machwica w Siemianowicach Śląskich. W tym turnieju zaprezentowaliśmy się bardzo dobrze i zajęliśmy ostatecznie pierwsze miejsce.
W turnieju udział wzięło 8 drużyn. Ostoja została wylosowana do Grupy A gdzie naszymi rywalami byli: Wawel Wirek Ruda Śląska, Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie oraz Śląsk Świętochłowice.

1 mecz Ostoja- Siemianowiczanka II 2:0 (Bramki 2x Zbyszek Kocot)

2 mecz Ostoja- Wawel Wirek 3:1 Bramki ( Kuba Machura, Testowany Zawodnik, Tomek Koniorczyk)

3 mecz Ostoja- Śląsk Świętochłowice 2:1 ( 2x Kuba Machura)

W grupie zajęliśmy 1 miejsce, odnosząc 3 zwycięstwa bilans bramek 7:2

W półfinale zmierzyliśmy się z drużyną Victorii Katowice, w którym padł remis 1:1 a bramkę dla Ostoi zdobył Tomek Koniorczyk. O wejściu do finału decydować miały rzuty karne, w których okazaliśmy się lepsi z rezultatem 4:3.

W finale przyszło nam się zmierzyć z gospodarzem turnieju pierwszą drużyną Siemianowiczanki Siemianowice Śląskie. Po dobrym spotkaniu udało nam się pokonać zespół z Siemianowic 2:1 a dwie bramki zdobył Kuba Machura., który został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju.

Ostoja wystąpiła w następującym składzie: Mateusz Syrek, Dominik Roch, Adam Syrek, Tomasz Koniorczyk, Tomasz Mazur, Zbigniew Kocot, Łukasz Konaszczuk, Rafał Jureczko, Jakub Machura, Damian Stebnicki, Paweł Machura oraz dwóch testowanych zawodników.