Porażka w derbach

W sobotnim meczu rozpoczynającym pierwszą kolejkę rundy wiosennej przegraliśmy na własnym stadionie w spotkaniu derbowym z Niwami Brudzowice 1:2. Bramkę dla naszego zespołu zdobył Zbyszek Kocot. Nie udała nam się inauguracją na naszym wyremontowanym obiekcie. Przegraliśmy minimalnie, chociaż trzeba przyznać że zagraliśmy przyzwoicie. Niwy był drużyną lepszą jeżeli chodzi o posiadanie piłki, ale im bliżej końca tym nasz zespół zaczął dochodzić do głosu. Przegraliśmy, ponieważ 2 razy popełniliśmy błędy w kryciu, przeciwnik to skrzętnie wykorzystał i musieliśmy gonić wynik 0:2. Potem zdobyliśmy bramkę kontaktową za sprawą Zbyszka Kocota, który pewnie wykonał jedenastkę za faul na Grzegorzu Sychowiczu. Mieliśmy też kilka dobrych okazji do zdobycia bramki, ale brakowało nam zdecydowanie wykończenia. Niwy też miały kilka okazji do podwyższenia wyniku, ale świetnie w bramce spisywał się Piotr Syrek, który kilkoma interwencjami uchronił nas przed stratą większej liczby goli.

Bramkarz: Piotr Syrek

Obrona: Dominik Jankowski ,Damian Opoka, Zbigniew Kocot, Tomasz Mazur

Pomoc: Grzegorz Sychowicz, Robert Sierka, Sebastian Gruszka, Grzegorz Merta

Atak: Kamil Opoka, Dominik Leszczyński