Porażka w spairingu z Piliczanką

W piątkowym sparingu rozegranym w Lelowie przegraliśmy z przedstawicielem Krakowskiej Okręgówki- Piliczanką Pilica 2:5. Obie bramki dla naszej drużyny zdobył Kuba Machura. Niestety na pierwszym sparingu trener miał do dyspozycji zaledwie 12 zawodników, co było spowodowane przede wszystkim obowiązkami zawodowymi większości graczy. Warunki pogodowe były również fatalnie, ponieważ przed rozpoczęciem sparingu zaczął ostro sypać śnieg. Z początku mieliśmy dwie świetne sytuacje sam na sam z bramkarzem, lecz niestety fatalnie pudłowaliśmy. Potem zdecydowaną przewagę zdobyli gracze z Pilicy i efektem tego były 4 zdobyte przez nich bramki. Po zmianie stron dalej Piliczanka miała przewagę, ale już nieco śmielej nasza ofensywa sobie radziła.  Udało nam się zdobyć 2 bramki, których autorem był Kuba Machura. Niestety pod koniec meczu po raz kolejny zostawiliśmy zbyt dużo miejsca graczom z Pilicy i ustalili wynik spotkania na 5:2.

Bramkarz: Piotr Syrek

Obrona: Dominik Jankowski, Adrian Gruszka, Adam Syrek, Adrian Król