Porażka z ZEW-em oraz zwycięstwo z Poręba

29.04.2017 zmierzyliśmy się w meczu wyjazdowym z przedostatnim w tabeli ZEW-em Kazimierz. Po kompromitującym występie przegraliśmy 0:1. Była to już trzecia porażka z rzędu, co nie przydarzyło nam się jeszcze w tym sezonie. Niestety brakowało w tym meczu kilku podstawowych zawodników, bez których jak widać ciężko nam się gra nawet z drużynami z końca tabeli. Zagraliśmy tak żenujące spotkanie, że nawet nie ma co opisywać.

Natomiast 06.05.2017 zmierzyliśmy się w meczu wyjazdowym w Porębie, z miejscowym MKS. Spotkanie to wygraliśmy 1:0 po bramce Artura Opeldusa.Mecz rozpoczął się świetnie dla Ostoi bo już w pierwszej minucie meczu zdobyliśmy bramkę, która jak się później okazała była na wagę trzech punktów. Przez całą pierwszą połowę siedzieliśmy na połowie Poręby, ciągle próbując sforsować obronę gospodarzy, którzy bronili się całą jedenastką. Poręba oddała w pierwszej połowie chyba tylko jeden strzał na bramkę. A my marnowaliśmy dobre sytuacje. Druga połowa była już zdecydowanie bardziej wyrównana, nasza drużyna miała co prawda więcej z gry, ale zaczęliśmy popełniać zbyt proste błędy w defensywie i Poręba stworzyła sobie kilka groźnych kontr. Na szczęście udało nam się dowieźć zwycięstwo do końca i przerwać fatalną passę trzech porażek z rzędu. Niestety nasza gra dalej nie wygląda dobrze. W tym tygodniu trenujemy w ŚRODĘ I PIĄTEK o 18:00 na stadionie.