Remis w Sarnowie

W sobotnim spotkaniu zremisowaliśmy 1:1 w spotkaniu wyjazdowym z drużyną KP Sarnów. Bramkę dla Ostoi zdobył w 93 minucie Damian Opoka. Spotkanie było wyrównane, pierwsza połowa należała do gospodarzy który mieli więcej sytuacji bramkowych, nasz zespół walczył ambitnie lecz niestety skuteczność była słaba. Sarnów nie grał dobrze technicznie, większość akcji to była długa piłka na napastników. Niestety taka taktyka przynosiła rezultaty gospodarzom. Najpierw wrzutka z rzutu rożnego i piłka po zamieszaniu trafia w rękę naszego zawodnika, sędzia dyktuje rzut karny. Na nasze szczęście zawodnik z Sarnowa nie trafił bramkę, ale kierunek strzału i tak wyczuł nasz bramkarz. Niestety w 36 minucie, ponownie długa piłka na napastnika gospodarzy, który głową zgrywa piłkę na 7 metr a tam niepilnowany zawodnik Sarnowa trafia do siatki. My kilka razy odpowiedzieliśmy m.in strzał Zbyszka Kocota, który z ogromnym trudem został sparowany przez bramkarza na rzut rożny. Druga połowa to zdecydowana przewaga naszego zespołu, gospodarze oddali w zasadzie tylko 2 celne strzały w światło bramki. A my marnowaliśmy  świetne okazje m.in Tomasz Mazur, który nie zdołał wykończyć akcji po dobrej wrzutce czy też Daniel Jagodziński, który kilka razy dobrze znalazł się pod bramką. Gospodarze już cieszyli się z 3 punktów, kiedy to mieliśmy rzut wolny. Kamil Opoka wrzucił ostrą piłkę na 5 metr, tam najlepiej znalazł się jego brat Damian, który wpakował piłkę do siatki. Chwilę po tym sędzia zakończył to emocjonujące spotkanie. Mimo iż, remis wyszarpaliśmy w końcówce pozostał niedosyt, ponieważ w przeciągu całego meczu to jednak my stworzyliśmy więcej sytuacji pod bramką przeciwnika. Ale na pewno remis na ciężkim terenie też nie jest zły. Za tydzień mamy pauzę, ponieważ Unia Ząbkowice poprosiła nas o przełożenie spotkania na wiosnę, na co przystaliśmy.