Remis z Okradzionowem

W sobotnim spotkaniu zremisowaliśmy na własnym stadionie z Przemszą Okradzionów 1:1. Bramkę dla Ostoi zdobył Artur Opeldus. Kolejny słaby mecz w naszym wykonaniu, mieliśmy co prawda znowu optyczną przewagę nad przeciwnikiem ale co z tego skoro nie potrafimy tego zamienić na bramki. O ile nasza gra w obronie wygląda dobrze to gra ofensywna niestety nie powala na kolana. W 3 meczach ostatnich meczach z drużynami z dołu tabeli zdobywamy zaledwie 4 punkty. Musimy się naprawdę otrząsnąć bo do końca sezonu nie mamy już słabych drużyn i nikt przed nami się nie położy. A za nami już czai się kilka drużyn, które zbliżyły się do nas po ostatnich naszych wpadkach. Następny mecz gramy już w ŚRODĘ na naszym stadionie, jest to zaległy mecz z jesieni z Unią Ząbkowice.

Ostoja rozpoczęła mecz z Okradzionowem w następującym składzie:

Bramkarz: Piotr Syrek

Obrona: Damian Opoka, Tomasz Koniorczyk, Kacper Stefański, Paweł Jędyk