Remis z Sarnowem na początek nowego sezonu

W sobotnim spotkaniu nowego sezonu Sosnowieckiej A Klasy zremisowaliśmy w meczu wyjazdowym z drużyną Błękitnych Sarnów 2:2. Bramki dla Ostoi zdobyli Artur Opeldus oraz Robert Sierka. Spotkanie było na dobrym poziomie. Oba zespoły zaprezentowały się z dobrej strony i remis jest chyba jednak wynikiem sprawiedliwym, chociaż dla nas pozostaje mały niedosyt ponieważ straciliśmy bramkę w końcówce spotkania. Ale na pewno remis z ubiegłorocznym vice-mistrzem A Klasy i to na ich terenie nie jest złym wynikiem. Ostoja rozpoczęła mecz w następującym składzie:

Bramkarz: Jakub Surowiec Obrona: Paweł Jędyk, Wojciech Błaszczyk, Tomasz Niedziela, Kamil Opoka Pomoc: Daniel Wieczorek, Zbigniew Kocot, Robert Sierka, Rafał Majchrowski Atak: Jakub Machura, Artur Opeldus

Zmiana: Sebastian Gruszka za Artura Opeldusa

W rezerwie pozostali: Michał Jezior, Damian Stebnicki, Adam Syrek, Tomasz Mazur