Sławków rozgromiony

W sobotnim spotkaniu pokonaliśmy pewnie na własnym stadionie drużynę MKS-u Sławków 5:0. Bramki dla Ostoi zdobywali: Robert Sierka, Artur Opeldus, Damian Opoka, Kamil Opoka, Zbigniew Kocot. Drugie spotkanie rundy wiosennej i druga pewna wygrana. Przez całe spotkanie nasza przewaga nie podlegała dyskusji, zagraliśmy dobry mecz nie pozwalając przy tym przeciwnikowi na wiele. Cieszy, że mimo iż w przerwie zimowej straciliśmy dwóch najlepszych strzelców to nasza ofensywa potrafi zdobywać wiele goli. Do tej pory nie straciliśmy również bramki, co było naszą bolączką na jesień. Oby tak dalej, chociaż nie ma co popadać w zbytni hurraoptymizm, ponieważ do tej pory graliśmy w drużynami z dolnej części tabeli. Musimy dalej pracować nad sobą, aby wyniki były coraz lepsze.

Bramkarz: Dawid Barteczka

Obrona: Dawid Pietrzyk, Tomasz Koniorczyk, Łukasz Czajkowski, Tomasz Mazur