Wygrana ze Źrodłem

W sobotnim spotkaniu pokonaliśmy drużynę Źródła Kromołów 1:0. Bramkę na wagę zwycięstwa zdobył grający trener Artur Opeldus. Nasza wygrana była skromna, ale byliśmy drużyną zdecydowanie lepszą. Marnowaliśmy niestety świetne sytuacje, m.in Artur Opeldus miał kilka świetnych sytuacji, także Kacper Stefański wyszedł sam na sam z bramkarzem lecz trafił prosto w niego. Zespół z Kromołowa grał ciągle długą piłkę do przodu z pominięciem linii pomocy i w pierwszej połowie tylko raz nam poważniej zagrozili ale czujny był nasz bramkarz. Do przerwy 0:0. Po przerwie dalej atakowaliśmy przeciwnika. Najpierw prostopadłe podanie od Kamila Kopeckiego dostał Tomek Mazur ale jego próba lobu była niecelna. Na szczęście w 63 minucie Artur Opeldus przedarł się przez obronę Źródła i silnym strzałem pokonał bramkarza gości. Nasze ataki nie ustępowały, niestety byliśmy strasznie nieskuteczni. Goście mieli jedną dobrą okazję, ale świetnie w sytuacji sam na sam zachował się nasz bramkarz Dawid. Do końca spotkania drżeliśmy nieco o wynik ale udało nam się dowieźć to zwycięstwo do końca. W tym tygodniu trenujemy we WTOREK I PIĄTEK o 18:00 a w Środę gramy zaległy mecz z jesieni z Unią Ząbkowice.