Wymęczone zwycięstwo z Preczowem

W sobotnim spotkaniu pokonaliśmy na własnym stadionie drużynę KS-u Preczów 1:0. Bramkę dla naszego zespołu zdobył Mateusz Mzyk.Niestety było to kolejne spotkanie w którym gra do końca nam się nie układała. Niby mieliśmy przez cały mecz przewagę, znowu mieliśmy kilka świetnych okazji ale brakowało w naszej grze przekonania. Goście w zasadzie praktycznie nie zagrażali nam zbytnio. Dopiero w 81 minucie Mateusz Mzyk zdecydował się na uderzenie z ponad 20 metrów a piłka wylądowała w okienku bramki. Do końca spotkania udało nam się spokojnie dotrwać i 3 punkty zostały w Żelisławicach.

Ostoja rozpoczęła mecz w następującym składzie: Bramkarz: Jakub Surowiec Obrona: Bartłomiej Woźniakowski, Wojciech Błaszczyk, Tomasz Niedziela, Kamil Opoka Pomoc: Daniel Wieczorek, Łukasz Szczygieł, Mateusz Mzyk, Rafał Majchrowski Atak: Jakub Machura, Dominik Leszczyński

Zmiany: Artur Opeldus za Dominika Leszczyńskiego, Kacper Stefański za Łukasza Szczygła, Kamil Kopecki za Bartłomieja Woźniakowskiego

W rezerwie pozostali: Mateusz Syrek, Sebastian Gruszka, Damian Śliwa, Dominik Opeldus