Z Psar wracamy z 3 punktami

W sobotnim spotkaniu wyjazdowym pokonaliśmy Iskrę Psary 0:1. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył Rafał Majchrowski. Pierwsza połowa przebiegała zdecydowanie pod nasze dyktando. Gospodarze bronili się praktycznie całym zespołem a ich gra polegała na wybijaniu piłki do przodu. Jedyne zagrożenie jakie potrafili stworzyć to po naszych podaniach tak naprawdę. Nasz zespół miał optyczną przewagę ale też nie mógł przebić się przez autobus postawiony przez gospodarzy. Dopiero w 23 minucie Rafał Majchrowski zagrał ,,klepkę" z Jakubem Machurą i precyzyjnym uderzeniem umieścił piłkę w siatce. Chwile później Rafał mógł podwyższyć na 2:0 jednak jego strzał odbił się od poprzeczki.Świetną okazję miał też Kuba Machura który uderzył piłkę głową po koźle ale bramkarz Iskry sparował piłkę na rzut rożny. Po pierwszej połowie zasłużenie wygrywaliśmy. Druga połowa to również nasza przewaga jednak zaczęliśmy popełniać karygodne błędy w defensywie przez co gospodarze kilka razy gościli pod naszą bramką. My powinniśmy zdobyć przynajmniej 3 bramki ale po naszych strzałach obrońcy Iskry wybijali piłkę z linii bramkowej. Należał nam się rzut karny, ponieważ Kuba Machura który był za szybki dla obrońców Iskry został kopnięty w kolano przez co upadł na ziemię. Niestety Pani sędzina tego spotkania dała Kubie żółtą kartkę za rzekomą symulację. Oprócz tego Dominik Leszczyński mógł mieć świetną okazję, ponieważ urwał się obrońcom wychodził sam na sam i został powalony na ziemię na 16 metrze. W tej sytuacji ewidentna czerwona kartka dla obrońcy ale po raz kolejny arbiterka nie popisała się decyzją i dała tylko żółtą kartkę. Pod koniec spotkania nasz zespół oddał inicjatywę gospodarzom który raz za razem wrzucali długie piłki w nasze pole karne, przez co kilka razy się zakotłowało pod naszą bramką. Na szczęście udało nam się dowieźć 3 punkty do końca. Ostoja rozpoczęła mecz w następującym składzie:

Bramkarz: Jakub Surowiec Obrona: Paweł Jędyk, Wojciech Błaszczyk, Łukasz Szczygieł, Tomasz Niedziela Pomoc: Daniel Wieczorek, Robert Sierka, Mateusz Mzyk, Rafał Majchrowski Atak: Jakub Machura, Kamil Opoka

Zmiany: Dominik Leszczyński za Daniela Wieczorka , Kacper Stefański za Roberta Sierkę, Dominik Opeldus za Jakuba Machurę

W rezerwie pozostali: Mateusz Syrek, Adam Syrek, Artur Opeldus