Ostoja- Urania Ruda Śląska 6:1- sparing

W sobotnim sparingu rozegranym w Rudzie Śląskiej pokonaliśmy rezerwy zespołu Uranii Ruda Śląska 6:1. Bramki dla Ostoi zdobyli: 2 Kamil Opoka 1 Zbigniew Kocot, Patryk Chromy, Artur Opeldus i Damian Opoka. Zagraliśmy poprawny mecz, kolejny raz może cieszyć frekwencja na sparingu, ponieważ trener ma do dyspozycji na każdą pozycję przynajmniej dwóch zawodników. Przeciwnik, który występuje w Katowickiej A Klasie nie postawił nam wysoko poprzeczki, dominowaliśmy na boisku przez większość spotkania. Wynik mógł być zdecydowanie wyższy na naszą korzyść, ale marnowaliśmy doskonałe sytuacje. Widać jednak, że drużyna do której dołączyło kilka nowych twarzy zgrywa się coraz lepiej ze sobą. W tym tygodniu trenujemy w poniedziałek na hali w Siewierzu, w środę i piątek na naszym orliku. W sobotę gramy sparing z SKS Łagisza.