Ostoja zwycięża w II Memoriale im. Jerzego Machwica w Siemianowicach Śląskich

We wczorajszym II Memoriale im. Jerzego Machwica rozegranym na hali w Siemienowicach Śląskich, Ostoja po raz drugi z rzędu została zwycięzcą. W turnieju uczestniczyło łącznie 8 drużyn, podzielonych na dwie grupy. Nasz zespół został wylosowany do grupy A, w której zmierzyliśmy się z zespołami: MK Górnik Katowice, LKS Olimpia Boruszowice i KS Polonia Łaziska. Oto nasze wyniki w grupie;

1 Ostoja- Olimpia Boruszowice 3:3 - bramki: Leszczyński, Mzyk, Opeldus A.

2 Ostoja- MK Górnik Katowice 7:1- bramki: 3 Mzyk, 2 Opeldus A. 1 Opeldus S, Opoka K.

3 Ostoja- Polonia Łaziska 3:2- bramki: Leszczyński, Czajkowski, Mzyk,

W tabeli grupy A zajęliśmy pierwsze miejsce zdobywając 7 punktów, bilans bramkowy 13-6.

W półfinale zmierzyliśmy się z drugą drużyną grupy B, którą była Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie. Udało nam się to spotkanie wygrać 2:0 a bramki zdobyli Paweł Jędyk oraz Łukasz Czajkowski.

W finale graliśmy z drużyną Naprzodu Żernica. Po bardzo dobrej grze, odnieśliśmy zwycięstwo 3:1 i dzięki temu obroniliśmy trofeum (w zeszłym roku również udało nam się zwyciężyć) . Bramki dla Ostoi zdobyli: Mzyk, Leszczyński oraz samobójcza. Oprócz pierwszego miejsca w turnieju, nagrodę za najlepszego strzelca turnieju oraz najlepszego zawodnika całego memoriału zdobył zawodnik naszej drużyny Mateusz Mzyk.

Dziękujemy Rodzinie  Śp. Jerzego Machwica oraz działaczom klubu MKS Siemianowiczanka za zaproszenie na memoriał oraz nagrody, które udało nam się zdobyć.

Ostoja wystąpiła w tym turnieju w następującym składzie: Mateusz Syrek, Piotr Syrek, Łukasz Czajkowski, Łukasz Bakiera, Kacper Stefański, Tomasz Koniorczyk, Damian Opoka, Kamil Opoka, Dominik Leszczyński, Paweł Jędyk, Mateusz Mzyk, Artur Opeldus, Sebastian Opeldus.