Łazowianka Łazy- Ostoja 1:3

W sobotnim wyjazdowym spotkaniu pokonaliśmy drużynę Łazowianki Łazy 3:1. Bramki dla Ostoi zdobyli: Łukasz Szczygieł, Dominik Leszczyński, Daniel Wieczorek. Udało nam się wygrać kolejne spotkanie tym razem ze spadkowiczem z ligi okręgowej. Pierwsza połowa to dominacja naszego zespołu na boisku. Niestety mamy dalej problem z wykorzystywaniem okazji. Do przerwy mogliśmy już spokojnie prowadzić 5:0. Na szczęście po zmianie stron szybko zdobywamy prowadzenie a strzelcem gola po dobrym uderzeniu z główki Łukasz Szczygieł. W 64 minucie podwyższamy prowadzenia za sprawą wprowadzonego chwilą wcześniej Dominika Leszczyńskiego który również strzałem głową pokonał bramkarza Łazowianki. Niestety w 70 minucie to my tracimy bramkę po strzale głową w zamieszaniu które powstało przy naszej bramce po stałym fragmencie gry. Na szczęście w końcówce spotkania na 3:1 podwyższył Daniel Wieczorek byliśmy już pewni 3 punktów. Ostoja rozpoczęła mecz w następującym składzie:

Bramkarz: Jakub Surowiec Obrona: Paweł Jędyk, Łukasz Szczygieł, Tomasz Niedziela, Kamil Opoka Pomoc:Daniel Wieczorek, Robert Sierka, Mateusz Mzyk, Rafał Majchrowski Atak: Sebastian Gruszka, Jakub Machura

Zmiany: Dominik Leszczyński za Sebastiana Gruszkę, Kacper Stefański za Pawła Jędyka, Bartłomiej Woźniakowski za Jakuba Machurę, Damian Śliwa za Daniela Wieczorka

W rezerwie pozostali: Michał Jezior, Dominik Opeldus