Z Kromołowa bez punktów

W środowym spotkaniu przegraliśmy w Kromołowie z miejscowym Źródłem 2:1. Bramkę dla Ostoi zdobył Artur Opeldus z rzutu karnego. Początek meczu należał zdecydowanie do gospodarzy, którzy mocno przycisnęli nasz zespół i stworzyli sobie szybko dwie świetne okazje ale górą był nasz bramkarz. Niestety w 8 minucie tracimy bramkę. Dośrodkowanie z rzutu rożnego i zawodnik Źródła uderzeniem z pierwszej piłki umieszcza piłkę w siatce. Po bramce dla gospodarzy nasz zespół nieco się otrząsnął i zobaczył, że obrońcy Źródła popełniają proste błędy. Mieliśmy kilka dobrych okazji lecz nie potrafiliśmy zdobyć wyrównującej bramki. Jednak w 34 minucie w sytuacji jeden na jeden w polu karnym zostaje faulowany Dominik Leszczyński a sędzia bez wahania dyktuje jedenastkę, którą pewnie na bramkę zamienił Artur Opeldus. Do przerwy wynik 1:1. Po zmianie stron oglądaliśmy brzydki mecz. Wyglądało to jak straszna kopanina, niestety nasz zespół dał się sprowokować gospodarzom i dostosował się do ich prymitywnego stylu gry czyli ,,na pałę do przodu". Dodatkowo było sporo brzydkich fauli, czego efektem było ponad 10 żółtych kartek. Dodatkowo Źródło grało w 10 od 65 minuty Niestety tak jak wspomniałem zamiast grać w piłkę, dostosowaliśmy się poziomem do gospodarzy a to była woda na młyn dla nich. Obie strony mimo słabego widowiska potrafiły sobie stworzyć sytuacje. W doliczonym czasie gry, Źródło ma rzut wolny, wrzutka w nasze pole karne i niestety Łukasz Szałyga popełnia fatalny błąd zagrywając piłkę ręką. Jedenastkę na gola pewnie zamienił zawodnik Źródła, sędzia zakończył spotkanie i wracamy z Kromołowa bez punktów. Na pewno nie zasłużyliśmy na porażkę w tym dniu, wydaje mi się, że remis był jak najbardziej sprawiedliwy lecz niestety nie będziemy zdobywać punktów popełniając takie proste błędy.